لطفا کاربری خود را با توجه به موارد زیر انتخاب کنید.

سرور های HPE G10

سرور های HPE G10 Plus

سرور های HPE G9

سرور های HPE G8

HPE Z SERVERS

سرور های HPE سری Z

سرور های HPE G7

سرور شرکت های کوچک

عموما این شرکت ها شامل 5 تا 20 کلاینت هستند و یک شبکه داخلی دارند که از یک شرکت مشخص سرویس اینترنت دریافت می کنند. دراین مقیاس عموما از نرم افزار های مالی، تلفن های VOIP و شاید یک CRM استفاده کنند.

بهترین انتخاب جهت این شرکت ها سرور های سری  Z و در صورت داشتن رک، سرور های رکمونت DL با کانفیگ اقتصادی انتخاب مناسبی است. لطفا جهت ارائه کانفیگ مناسب با شرکت تماس حاصل فرمایید.

سرور شرکت های متوسط

شرکت هایی با این مقیاس شامل حدود 20 تا 200 کلاینت می باشد که اصولا با توجه به میزان نیاز خود از یک تا چند سرور استفاده می کنند. نرم افزار های مورد استفاده این شرکت ها شامل VOIP و CRM و نرم افزار های مالی و اداری و … می باشد.

بهترین انتخاب برای این شرکت های سرور های رکمونت سری های DL و یا سری های ML می باشد. لطفا جهت ارائه کانفیگ مناسب با شرکت تماس حاصل فرمایید.

سرور شرکت های بزرگ

ارائه کانفیگ به شرکت هایی بزرگ پروسه پیچیده و مهندسی می باشد. در این شرکت ها از انواع نرم افزار های بزرگ مانند حسابداری همکاران سیستم و یا نرم افزار های ERP و … استفاده می شود.

دقت در ارائه کانفیگ و همچنین در نظر گرفتن مقیاس پذیری و انعطاف پذیری در آینده، با توجه به رشد سازمان تخصص ما در ویرا سرور می باشد.

سرور های نسل G9  و G10، انتخابی بسیار مناسب برای این شرکت ها می باشد. لطفا جهت بررسی و ارائه کانفیگ مناسب با شرکت تماس حاصل فرمایید.

سرور دیتاسنتر

این سرور ها برای شرکت هایی می باشد که میخواهند سرویس های خود را به دیتاسنتر انتفال دهند و سرویس دهی نرم افزار خود را از طریق شبکه دیتاسنتر انجام دهند و از دیتاسنتر خدماتی مانند کولوکیشن دریافت نمایند.

بهترین انتخاب برای این مورد سرور های رکمونت DL360 می باشد زیرا 1 یوینت را اشغال می کند و هزینه کولوکیشن به مراتب پایین تر می باشد. سری های G9 و G10 شرکت HPE بهترین انتخاب برای این مورد می باشد.

مشاوره تخصصی شامل انواع راهکار های پیاده سازی هاست، نرم افزار های تحت وب و یا فرآیند های بک آپ گیری در ویرا سرور به صورت رایگان برای مهندسان عزیز انجام میگردد. لطفا جهت ارائه کانفیگ مناسب با شرکت تماس حاصل فرمایید.

سبد خرید
Call Now Button