درباره شرکت

ﺷﺮکﺖ وﯾﺮا ﺳﺮور از ﺳﺎل 1395 ﺑﺎ واردات ﻣﺤﺼﻮﻻت اچ پی و ﺑﺎ دارا ﺑﻮدن ﻣﺘﺨﺼﺼﯿﻦ ﺣﻮزه
ﺷﺒکﻪ و ﺳﺨﺖ اﻓﺰار ﺗﻮاﻧﺴﺘﻪ اﺳﺖ گﺎم ﺑﻠﻨﺪي در ﺣﻮزه ﺳﺮور ﻫﺎي اچ پی و ﺧﺪﻣﺎت ﺷﺒکﻪ ﺑﺮدارد
وﯾﺮا ﺳﺮور ﺑﺎ ﺗﺤﻮﯾﻞ و راه اﻧﺪازي ﺑﯿﺶ از 5000 ﺳﺮور در اﯾﺮان ﯾکی از ﺗﺨﺼﺼی ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻫﺎي کﺸﻮر در ﺣﻮزه ﺷﺒکﻪ و ﺳﺮور ﻣیﺑﺎﺷﺪ و ارﺗﻘﺎ کﯿﻔﯿﺖ را ﺑﺎ ﻧگﺎﻫی ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاراﻧﻪ ﺳﺮ ﻟﻮﺣﻪ اﻗﺪاﻣﺎت ﺧﻮد ﻗﺮار داده اﺳﺖ.

از جمله امکانات و ویژگی‌های مثبت مجموعه ویرا سرور که آن را به یکی از بهترین سایت‌ها و مجموعه‌ها برای خرید سرور و قطعات جانبی آن تبدیل کرده است، ‌می‌توان به ارسال سریع، گارانتی محصولات، پشتیبانی پس از فروش ،اصالت کالا، قیمت مناسب و موارد دیگر اشاره داشت.

همچنین بخش تعمیرات ویرا سرور نیز دارای کیفیت و دقت بسیار خوبی بوده و در کمترین زمان مشکل سرور و یا قطعات جانبی شما را برطرف ‌می‌کند.

 به طور کلی هدف اصلی این مجموعه فراهم کردن شرایطی مناسب برای خرید مطمئن و راه اندازی آن به منظور استفاده از سرور‌ها در گسترش کسب و کار‌ و انجام سریع‌تر امور است.

فروش انواع سرور های HP

شرکت ویرا سرور وارد کننده انواع سرور های G9, G10, G11 در سری های DL360 و DL380 می‌باشد.

شما می‌توانید جهت ارائه بهترین راهکار با مشاوران فنی شرکت ویرا سرور تماس حاصل فرمایید. همچنین خدمات نصب نرم افزار های مربوطه شامل Esxi, Windows Server, Hyper VM و غیره انجام می‌شود.

انواع قطعات سرور HP

قطعات سرور های HP شامل CPU, Memory, Hard Disk, Cards و سایر قطعات جانبی در شرکت ویرا سرور با گارانتی و تضمین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌گردد.